Nejčastější dotazy

Jak mám postupovat při nahrávání fotografií?

Pro nahrání fotografií je nutné se přihlásit. Klikněte na tlačítko "nahrát fotografie" (zde se Vám otevře okno pro nahrání a umístění fotografií - v levé části je produkt, do kterého nahráváte fotografie z pravé části) , a potom na + přidat soubory a nebo Vaše fotografie přetáhněte do pravého pole - uvidíte proces nahrávání fotografie (fotografií). Poté stačí fotografi přesunout do příslušných polí v levé části okna pro nahrávání. Po přidání fotografie Vás systém upozorní jestli fotografie splňuje požadavky na velikost.

Mám jen fotografie vyfocené na mobilní telefon v malém rozlišení je možné s těmito fotografiemi vyrobit nástěnný kalendář?

Kalendář se dá vyrobit z jakýchkoliv fotografií, ale obecně platí, čím menší fotografie tím horší bude výsledek po vytištění. Né vždy je možné zajistit kvalitní fotografie (např. staré fotografie z alba) ale výsledek bude pro obdarovaného vždy perfektní.

Mám zájem o výrobu ve větším množství, než jsou Vaše množstevní slevy - mohu dostat nižší cenu, pokud si objednám více kusů?

Ano napište prosím poptávku na náš e-mail eshop(zavináč)foto-darecky.cz a obratem Vám odešleme množstevní slevu na větší počet kusů.

Po registraci do Vašeho e-shopu mi nepřišel potvrzovací email, jsem u Vás
registrovaná?

Pokud Vám nepříjde potvrzovací e-mail je určitě něco špatně, zpravidla je to nejčastěji špatně vyplněnou emailovou adresou. Pokud Vám nepříjde  potvrzovací email, kontaktujte nás prosím na emailu: info(zavináč)foto-darecky.cz

Je možné si vyzvednout zboží osobně?

Ano po dohodě je to možné.

Chtěl bych nabízet ve svém obchodě Vaše zboží, je možné se dohodnout?

Ano, kontaktujte nás prosím na emailu: info(zavináč)foto-darecky.cz a napište Vaši představu.

Jak dlouho budu čekat na výrobu fotodárků?

Výroba fotodárků trvá přibližně 1-3 pracovní dny, ale v předvánočním  období se tato doba může prodloužit až na několik pracovních dnů.

Mám zájem o 10 ks kalendářů - každý z jiných fotek, dostanu množstevní slevu?

Bohužel ne, množstevní slevy se vztahují pouze na stejný typ kalendáře se stejnými fotografiemi.